GAZZE'YE İLAÇ OL!

Yücel Araç tarafından yazıldı. Aktif . Yayınlanma 1-E SINIFI HABER ARŞİVİ

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 


Yakında,çok yakınımızda çocuklar öldürülürken hiçbir şey olmuyormuş gibi devam edemez hayat...Katil,terörist bir devlet katlederken kardeşlerimizi ellerimiz bağlı oturamayız.Onlara elimizden geldiğince yardım etmeliyiz.

***

     "Hz. İbrahim’i atmak için büyük bir ateş yakılmış­tı. Bu esnada bir karınca su taşıyordu. Yolda giderken karşılaştığı karıncalar nereye gittiğini sorarlar. Karın­ca, “Hz. İbrahim’i atacakları ateşi söndürmek için su taşıyorum” diye cevap verir.Soruyu soran karıncalar gülerler; “Senin götürdü­ğün su, o kocaman ateşi söndürmeye yetmez ki derler.“Olsun” der karınca, “Ben de biliyorum yetmeye­ceğini; ama hiç olmazsa safım belli olsun...”

     Evet, safımız belli zaten...Fakat safımız belli deyip hiçbir şey yapmamak,ağzında suyu taşımamak demektir.Burada yardım kuruluşlarının isimlerini sayacak değilim.İsteyenler  GOOGLE'a "Gazze'ye yardım yazarak" ister kısa  mesaj atarak ,ister EFT veya havale ile bir çok yoldan yerli yardım kuruluşlarıyla yardımlarını Gazze'ye ulaştırabilirler.

    Onların imtihanı ölümle,bizimkisi ise onlara yardımla...Dünya'nın çakma özgürlük havarileri ABD ve AVRUPA bu katliama destek veriyor.Katilleri utanmadan savunuyorlar.Onlar karakterlerinin gerektirdiğini yapıyor demek ki...

     Sorun bizim ne yapıp ne yapmadığımızda...Hala bu katil devlete destek sağlayan kuruluşların mallarını evlerimize sokuyorsak,Türkiye'deki üç maymunu oynayan destekçi kanallarını seyrediyorsak,şampuanlarıyla başımızı yıkayıp,colasıyla oruç açıp,dondurmalarıyla ferahlıyorsak,unutmayalım belki gün gelecek ne yıkayacak baş,ne içecek ağız, ne de ferahlayacak beden bulacağız.

   Daha da geç olmadan GAZZE'ye İLAÇ OLALIM...SAFIMIZ BELLİ OLSUN...

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

  • Logo 01
  • Logo 01
  • Logo 01
  • Logo 01

© Sitemizden kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir. ©
Ana Sayfa

Yandex.Metrica